Jdi na obsah Jdi na menu
 


VLADIMÍRA GAZDOVÁ tel: 475 209 367

  Poradna v oblasti alternativní medicíny.

Měření přístrojem Supertronic a Kondičním orgánovým skenerem.

 

article preview

 

DIAGNOSTIKA SUPERTRONICEM

Supertronic je diagnostický přístroj využívající principu metody EAV (elektroakupunktura dle Dr. Volla). Pomocí měření přesně definovaných akupunkturních bodů zjišťuje energetický stav akupunkturních drah, vnitřních orgánů, jež jsou s těmito drahami spojeny, také stav anatomicky či funkčně spojených tkání.

 Dr. Reinhold Voll (1909–1989) byl bavorský lékař, který jako první sofistikovaně spojil metody konvenční i nekonvenční medicíny. Metody lékařské elektrofyziologie aplikoval na výzkum akupunkturního systému a definoval více než 800 bodů, k nimž přiřadil související vnitřní orgány a tkáně.

Naměřené hodnoty nám umožňují rozpoznat, zda se orgány, funkční systémy či tkáně nacházejí ve stavu podráždění, zánětu, normální adaptační funkce nebo degenerativním stavu.

Energetická diagnostika z pohledu Vollovy metody zkoumá odpověď akupunkturních bodů na průchod stejnosměrného proudu o velmi nízké voltampérové charakteristice. Tímto způsobem dostáváme obraz jak o energetickém stavu akupunkturních drah, tak o stavu orgánů a tkání, jež jsou k drahám přiřazeny. Podrobné vědecké vysvětlení tohoto jevu je obtížné a musíme jej hledat v oblasti kvantové fyziky a biofyziky. Patologické změny v oblasti fyzikální vždy předcházejí změnám biochemickým a strukturálním (vyšetření tělních tekutin a zobrazovací metody), které jsme zvyklí diagnostikovat moderní konvenční medicínou. Metoda ale není určena (a ani to neumí) k získání lékařské diagnózy ani k jejímu ověřování.

Umí zjistit tendence organismu k patologiím a také prognózování nemoci při opakovaných měřeních. Zobrazuje nám nepřímo stav regulačních a adaptačních schopností organismu.

 

 

KONDIČNÍ ORGÁNOVÝ SKENER

 

Přístroj využívá přirozeného biomagnetického záření buněk lidského těla a  jeho měřením vyhodnocuje oslabení jednotlivých funkcí.

Během 1 minuty neinvazního měření získáme informace o:

·         Kondici  jednotlivých orgánů

 (játra, žlučník, srdce, cévy, ledviny, slinivka, mozek atd., ale také prostata u mužů a gynekologie u žen)

·         obsahu minerálů a vitamínů v organismu

·         obsahu tuku v těle

·         stavu krve a kostí

·         obsahu těžkých kovů a jiných škodlivých látek v organismu

 

Měření – skenování, je prováděno přes ruční dvoupólovou sondu, kterou klient drží v ruce. Skenování probíhá díky moderní počítačové technologii velmi rychle, je neinvazivní, bezbolestné a bezpečné.

Následně počítačový program vyhodnotí měření a tím získáte celkový přehled stavu těla. Ukazuje, kde je možno hledat příčiny a to ještě před propuknutím klinických projevů způsobených jakoukoliv nerovnováhou v testovaném organismu.

Pokud se zjistí případná rizika, lze jim drobnými úpravami životního stylu zabránit.

 

Přístroj nespadá dle ČSN EN 60601-1-2 ed. do kategorie Zdravotnické elektrické přístroje. Tento produkt nenahrazuje odbornou péči a představuje pouze periferní zařízení k Notebooku použitelné pro informativní a vzdělávací účely a jako doplněk zdravého životního stylu popř. alternativní prevence pro zlepšení fyzické kondice. V žádném případě se nejedná o lékařský či laboratorní přístroj nebo zařízení určené pro oblasti medicíny a lékařství.